نحوه ی نصب حشره کش برقی صنعتی

نحوه ی نصب حشره کش برقی صنعتی

حشره کش برقی

وجود حشرات و موجودات موذی بر روی مسائل بهداشتی تاثیرگذار می باشد و همینطور یکی از مشکلات در منازل و واحدهای فروشگاهی، صنعتی، تولیدی و خدماتی می باشد. شیوه های گوناگونی به منظور دفع و از بین بردن حشرات موجود می باشد که مهمترین آنها شامل استفاده از سم و مواد شیمیایی و حشره کش های برقی و چسبی می باشد و هر یک از این روشها مزایا و معایبی دارند. روشهای شیمیایی به علت صدمه وارد کردن به سلامت انسان و محیط زیست و محدودیت در مساحت استفاده شده از مقبولیت کمتری برخوردار می باشند، همچنین موجب می شود حشرات با گذشت زمان در مقابل سموم مقاوم شده و در این زمان باید از سموم قوی تری بکار برد. حشره کش های برقی و چسبی راندمان بالایی دارند و بدون ایجاد اثرات تخریبی ذکر شده، حشرات را نابود می کنند.

نحوه کارکرد حشره کش برقی

نحوه ی نصب حشره کش برقی صنعتی

حشره کش برقی یا پشه کش برقی با ذخیره ی انرژی الکتریکی و جذب کردن حشرات به وسیله لامپ های فلورسنت ویژه ، حشرات را به طرف لامپ مخصوص هدایت کرده و در اثر اصابت با دو الکترود ولتاژ بالا و بعد از تخلیه الکتریکی نابود می شوند. حشره کش های برقی در توان و ابعاد گوناگون ساخته می شوند و بر اساس مساحت محل بهره برداری از آنها استفاده می شود. استفاده از این وسیله به دلیل رعایت کردن بهداشت مکان مخصوصا در رستوران، فروشگاه، منازل و اماکن سربسته عمومی بسیار متداول می باشد.

از حشره کش برقی صنعتی در فروشگاه ، مزارع کشاورزی، دامداری، کارخانجات مواد غذایی، نانوایی، سالنهای انتظار بیمارستان و فرودگاه، مترو، راه آهن و گلخانه های کشاورزی استفاده می شود. این وسیله مخصوصا در محیط هایی با سقف بلند و خانه های ویلایی و بزرگ بسیار مناسب می باشد. حشره کش برقی در مقایسه با سایر حشره کش ها راندمان بالایی دارد و به نسبت سایر روش ها از مقبولیت بیشتری برخوردار می باشد . در نتیجه به دلیل اینکه این دستگاه برای انسان ایمن تر و سالم تر می باشد و میزان صدمه آن به محیط زیست اطراف ما در حد صفر است ، استفاده از آن بیشتر پیشنهاد می شود . همچنین این محصول در انواع پشه کش خانگی و پشه کش صنعتی موجود می باشد و از تنوع بالایی برخوردار است.

نحوه نصب و نکاتی که باید رعایت شوند :

در زمان روشن بودن دستگاه حشره كش برقی ، از دست زدن به شبكه ها جدا خودداری کنید.

ارتفاع دستگاه حشره كش برقی از سطح زمين حداقل 2 متر باشد.

سينی مخصوص جمع آوری حشرات را حداقل دو بار در ماه تميز کنید . به این منظور ابتدا دستگاه را خاموش کنید و بعد از تخليه بار الكتريكی سينی را به آرامی خارج نموده و بعد از تميز كردن آن را در جای خود قرار دهيد.

حشره كش برقی بايد در مکان بسته و دور از رطوبت و ريزش باران مورد استفاده قرار گيرد.

حشره كش برقی نبايد در مکانی كه گازهای قابل اشتعال يا ذرات قابل انفجار وجود دارد مورد استفاده قرار گیرند.

اصلا حشره كش برقی را از قسمت كابل ورودی آويزان نکنید و به اين منظور از زنجير وحلقه مخصوص و يا قلاب محكم استفاده کنید.

در صورت خرابی استاتر (راه انداز لامپ) باید آن را تعویض کنید.

از حشره كش برقی در انبار علوفه استفاده نکنید.

از وارد كردن ضربه به بخش های گوناگون دستگاه جلوگیری كنيد.

به منظور افزایش راندمان ، دستگاه حشره كش برقی در سال 1 بار سرويس کلی شود. همچنین ماهانه به وسیله برس مخصوص تميز شود.

در زمان نصب دستگاه حشره كش برقی آن را در معرض مستقيم باد كولر قرار ندهید .

نحوه ی نصب حشره کش برقی صنعتی

گلخانه مهم ترین مکان ها برای نصب حشره کش های برقی

یکی از عوامل خراب شدن محصولات گلخانه ای حشرات هستند.

راه حل مقابله با حشرات گلخانه ای

تعداد حشرات گلخانه ای زیاد است.حشراتی که میتوانند گیاه یا محصولات شمارا از بین ببرند در برخی از کلخانه ها دیده شده که کل محصولات یا گل های گلخانه به دلیل حمله ی حشرات و بی توجهی به این موضوع  پلاسیده فاسد یا پژمرده شده اما راه حل این مشکل بزرگ چیست؟اصلا این حشرات از کجا می ایند ؟ یکی از دلایل پیدایش حشرات در گلخانه ها خاکی است که از ان برای کاشت گیاه استفاده میکنند ممکن است خاکی که تهیه میکنید حاوی تخم بسیاری از حشرات باشد که پس از مدتی در اطراف گیاهان دیده میشوند یا ممکن است بهداشتی و پاکیزه نبودن محیط گلخانه دلیل پیدایش ان ها باشد .کالای برق فروغی
در اکثر گلخانه ها از روش های کلیشه ای و گران قیمت استفاده میکنند مانند سم پاشی یا حشره کش های شیمیایی که نه تنها کارساز نیست بلکه باعث خرابی محصولات یا گل ها و ایجاد مشکل برای مصرف کننده میشود. راه حل اصلی این معضل حشره کش های برقی رعد است.
تفاوت بین حشره کش های برقی رعد  با حشره کش های شیمیایی
حشره کش های شیمیایی پایدار نیستند و باید طی یک مدت زمان مشخص دوباره تهیه و استفاده شوند درحالی که شما با خرید یک دستگاه حشره کش برقی رعد به این مشکل خاتمه میدهید. حشره کش های شیمیایی گران هستند و ناپایدار حشره کش برقی رعد ارزان و پایدار است. حشره کش های شیمیایی مضر هستند یعنی باعث بیماری های مختلفی مثل اخلالات تنفسی اسیب مغزی نقص اندام  و از همه مهم تر سرطان زا هستند اما حشره کش برقی رعد هیچ ضرری ندارد.حشره کش های شیمیایی امکان اسیب رسانی به محصولات را دارد اما حشره کش برقی رعد هیچ مشکلی برای گیاهان ایجاد نمیکند همچنین حشره کش های برقی رعد باعث ایجاد صرفه جویی در زمانو هزینه ها میشود.
حشره کش های برقی رعد با نصب اسان فقط با متصل کردن به پریز برق مثل حشره کش های شهباز شروع به کارکردن میکنند و به صورت خودکار حشره هار از بین میبرد حشرات نسبت به نور واکنش نشان می دهند از این رو حشره کش های برقی رعد دارای دو لامپ 6 وات هستند که حشرات را به خود جذب میکنند و ان هارا از بین میبرد حشره کش های برقی رعد برق زیادی مصرف نمیکنند و نسبت به عملکرد بالایی که دارد برق کمی مصرف میکند
حشرات مضر گلخانه ای همانطور که از نامشان پیداست برای بوته ها و گیاهان مضر هستند و حتی باعث از بین رفتن بوته یا گیاه هم میشوند از این رو مجموعه ی کالای برق فروغی با معرفی دو محصول حشره کش برقی رعد و حشره کش برقی شهباز به این مشکل خاتمه میدهد حشره کش برقی رعد از دو لامپ برای جذب حشرات استفاده میکند و حشرات به سمت نور حرکت میکنند و پس از برخورد با میله های دستگاه از بین می روند.کالای برقی فروغی واقع در خیابان لاله زاریکی از عرضه کنندگان حشره کش های برقی رعد  صاعقه و شهباز است

با استفاده از حشره کش های برقی محیط کار خود و زندگی را به محلی عاری از حشرات تبدیل کنید نصب آسان فقط با متصل شدن به پریز برق روشن و به صورت خودکار شروع به از بین بردن حشرات میکند.

فروشگاه ابرارالکتریک تهیه و توزیع حشره کش های برقی خانگی و صنعتی در خدمت شما عزیزان.

منوی اصلی